Mavi Hilal Bilgisayar

Kahramanmaraş Kurumsal Çözümler

Mavi Hilal Bilgisayar

24 Mart 2019 Genel 0

Kahramanmaraş’ın en köklü Bilgisayar Firmalarından Mavi Hilal Bilgisayar

Hakkımızda  
Mavi Hilal Bilgisayar 15 Yıllık Sahip Olduğu Bilgi Ve Tecrübeyi, Değerli Müşterileri İle Paylaşmanın Heyecanını Duyar. Kurulduğu Günden İtibaren Bilgisayar, Güvenlik Kamerası, Alarm Sistemleri, Ses Sistemleri, Yazıcı Satış Ve Bakımı Konularında Müşterilerine Hizmet Vererek Daima “En İyi” Olmayı Hedeflemektedir.

Misyonumuz
     MAVİ HİLAL BİLGİSAYAR 15 yılı aşan sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren bilgisayar, güvenlik kamerası, alarm sistemleri, ses sistemleri, yazıcı bakımı ve onarımı konularında müşterilerine hizmet veren uzman kadroya sahip olan şirketimizin değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.
    Müşteriye olan görev ve sorumluluklarımızın satış ile bağlayıp teknik destek ile sona ermediğinin bilincindeyiz. Bu nedenle satış ve destek ekibimizle sektördeki diğer firmalardan farklı bir şekilde çalışarak 7/24 kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz.
    MAVİ HİLAL BİLGİSAYAR – GÜVENLİK SİSTEMLERİ Proje, Satış ve Pazarlama departmanlarındaki eğitimli kadrosu ile müşterilerine “Müşteri Memnuniyetinin Sürekliliği Esastır“ ilkesi ile hizmet vermektedir .

Vizyonumuz

– Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,
– Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,
– Dünyadaki son teknolojilerin kullanılması, yönetilmesi, desteklenmesi adına uzmanlaşmak ve bunun için gerekli alt yapıyı sağlamaktır.

İlkelerimiz

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti,

Güvenilirlilik ve Dürüstlülük,

Çözüm Odaklılık,

Takım Çalışması,

Samimiyet ve Güleryüzlülük,

Çalışanlara Değer Vermek,

Ar-ge de süreklilik,

Bilgi Paylaşımı,

İş Ahlakı