Lenova Bilgisayar Satış, Tamir, Teknik Destek

Kahramanmaraş Kurumsal Çözümler

Lenova Bilgisayar Satış, Tamir, Teknik Destek

28 Ocak 2020 Genel 0

Kahramanmaraş’ta Lenova başta olmak üzere tüm notebook bilgisayarlar en uygun fiyata, en uygun ödeme koşullarıyla Mavi Hilal Bilgisayarda.

Mavi Hilal Bilgisayar, Lenova notebook bilgisayarların satışını, kurulumunu, donanım, yazılım kurulum ihtiyaçlarını ve teknik servis hizmetglerini yapmaktadır.

Kahramanmaraş’ın en büyük teknoloji mağazası Mavi Hilal Bilgisayarda her marka bilgisayar ev diğer teknolojik ürünleri bulabilirsiniz.

Lenovo marka laptop ve notebook cihazlarınız ile ilgili oluşabilecek her durumda konusunda uzman kişiler tarafından oluşturduğumuz teknik servis ve müşteri hizmetleri ekibimizle her daim yanınızdayız.

Lenovo Yedek Parça

Laptop ve notebook cihazlarımız bazı durumlarda onarımın dışında yedek parça ihtiyacı duyuyor. Bu durumda muadili olan daha uygun parçaları tercih etmektense orijinal parçaları tercih ederek cihazınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Lenovo servis Türkiye olarak tümü orijinal parçalardan oluşan yedek parçalarımız laptop ve notebook cihazlarınız için en sağlıklı yedek parçalar olacaktır.