Kyocera Yazıcı Tarayıcı Satış ve Tamiri

Kahramanmaraş Kurumsal Çözümler

Kyocera Yazıcı Tarayıcı Satış ve Tamiri

28 Ocak 2020 Genel 0

Kahramanmaraş’ta Kyocera marka yazıcı, tarayıcı, fotokopi satışı, kurulumu, tamiri ve bakımı ile ilgili en güveneceğiniz firma Mavi Hilal Bilgisayar sizin için en uygun çözümleri buluyor.

YAZICI

Geniş Siyah Beyaz ve Renkli Yazıcı Ürün Gamı
Lazer Yazici, Printer
Sektörde oldukça saygı gören ve sayısız test firmasından yüksek puan alan Kyocera’nın güvenilir, yüksek katma değerli, çevre dostu siyah beyaz ve renkli ağ lazer yazıcı ürün gamı her ölçekteki iş grupları için keskin metin ve grafikler sağlar.

Kyocera’nın ECOSYS yazıcıları binlerce basılı dokümana, düşük toplam sahip olma maliyetine ve daha az kullanıcı müdahelesine imkan veren uzun ömürlü drum ve yüksek kapasiteli toner kutusu kullanan “kartuşsuz” teknolojisini bünyesinde barındırır.

İlk üretim yazıcımız hız, dayanıklılık ve uygun maliyet için tasarlandı. Aylık 1 milyona kadar baskı yapabilir ve bu baskıları değişken veriyle kişiselleştirir. Kolay operasyon ve bakım için üstün kaliteli Kyocera yazıcı kafası ve uzun ömürlü bileşenlerle donatılan bu çok dayanıklı cihaz, tüm yüksek hacimli baskı, tarama ve fotokopi ihtiyaçlarınızı karşılar.

SARF MALZEMELERİ

Optimum performans için, yazıcınız için özellikle tasarlanan KYOCERA Document Solutions’ın orijinal tonerini tavsiye ediyoruz. Yanlış boyuttaki toner partikülleri gri zeminli zayıf baskı kalitesine veya kağıdı solgun göstermesine sebep olabilir. KYOCERA Document Solutions toneri, yazıcı drumının temiz ve partiküllerden uzaklaştırılmış olmasını sağlamak için oldukça gerekli olan seramik temizleme bilyelerine sahiptir. Bu da drumlarımızın birkaç yüz bin kopyaya kadar dayanması için tasarlandığından dolayı oldukça önemlidir.

Orijinal bir KYOCERA toneri, toner kaseti içerisinde KYOCERA Document Solutions logosuna veya toner logomuzun da bulunduğu beyaz bir yazıdan oluşan yeşil bir KYOCERA Document Solutions etiketine sahiptir.  

Orijinal Sarf Malzeme Satın Almanın Önemi                     

KYOCERA satış bölgelerimizde orijinal olmayan KYOCERA tonerin dağıtıldığına ve satıldığına dair kanıtlara sahiptir. Bu konuya dikkat etmek önemlidir çünkü siz bir müşteri olarak sahte toner kullanmaktan ötürü ciddi teknik problemlerle karşılaşabilirsiniz. Sebep olunan bu tarz bir zarar garanti bakım anlaşmanız tarafından karşılanmayacaktır.

Orijinal tonerlerimiz ve orijinal olmayan tonerler ile alakalı riskler konusunda detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki bilgileri okuyunuz;